Toke ne Tirane

Shitet nga: Abarth 08 Nën 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Tiranë
Shitet Toka 1000 m2 ne Linze!!
Toka eshte me çertifikate pronesie dhe me te gjithe dokumentacionin e nevojshem. Toka ndodhet ne krah te rruges e cila lidh Rrugen Nacionale te Dajtit me Varrezat e Tufines. Toka eshte e mbjelle me ullinj dhe me peme frutore. Shume e favorshme per te ndertuar godine banese.
Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim