Toke ne manez okazion + stalle

0 LEK

Shitet nga: endi Dje 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
shitet toke ne manez tek gjiri lalzit 9000 m toka ka nje garazh prej 400 m eshte me hipoteke ..afer rruges ka edhe 2 rulota e gatshme per pune vend perfekt uj dhe drita ..e kompletuar. !!!! tel 0682265577
Leaflet
Në fillim