Publikuar: Maj 17 2022 04:36

TOKE NE DAMJAN

LEK

Publikuar: Maj 17 04:36
Shikime: 42
🎆OKAZION🎆shitet toke ne damjan tirane prej 3000m2 dhe gjersia 16m ,toka ka akses hyrje nga rruga kryesore qe mund te perdoret per cdo lloj biznesi.zona ku ndodhet toka ka interes te larte zhvillimi industrial,prodhimi dhe tregtimi.TOKA SHITET VETEM PER 60MIJ LEK metri I DISKUTUESHEM.NA, KONTAKTONI ne nr 0693544815 ose 0685648304 edhe whatsapp
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione