TOKE NE BREGDET PER SHITJE NE TALE ,LEZHE

Shitet nga: Demir Sot 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 061 645 EUR

Adresa: Lezhe
Sipërfaqe: 16332 m2
Komuna: Tiranë
Shitet toke ne bregdetin e Tales te Lezhes. Siperfaqja e saj eshte 16333 m2 dhe ajo fillon tek hidrovori i tales dhe perfundon ne breg te detit. Ka rruge kalimi ne krahe te saj dhe eshte e kuadruar dhe e rrethuar me xokel betoni dhe e shtruar me cakell. Ka dalje ne rere dhe eshte e gatshme per investime turistike ose investime te ndryshme te tjera. Ndodhet ne nje vend mjaft atraktivenga turiste shqiptare dhe te huaj.
Shitet per nje cmim teper te favorshem per vetem 65 euro/m2.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim