Publikuar: Shk 09 2022 09:45

Toke me certifikate pronsie

EUR

Publikuar: Shk 09 09:45
Shikime: 4
Shitet super toke 3 kilometer ne fshatin kus 3 kilometer larg nga City park .
Toka disonon certifikate pronsie ,
Toka ka uje te bollshem burim i pashtershem , uji i pijshem , 30 metra vije ajrore larg liqenti te kusit " purrez" 400 metra larg liqenit ne kembe..
Toka ka nje pamje te mrekullueshme ..eshte e pershtashme per vila biznes etjjj , eshte me rruge asfalt pervec 100 me cakull... cmim i negociueshem dhe shum i pershtashem
Per me shume kontaktoni....
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione