tok ullishte

Shitet nga: arben zeneli Sot 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 EUR

Adresa: tok ullishte
Sipërfaqe: 2000 m2
Komuna: Tiranë
shitet 2000metra me certifikate pronesie buz rruge e pershtatshe per banim dhe per kapanon toka esht e mbjelle 80 rrenje ullinj 4 vjecar cmimi 45 euro metri toka ndodhet babrru te vjetrer tirane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim