Toke-are ne Tirane

20 EUR

Shitet nga: ismail 16 Dhj 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
shitet toke ,2000 m,ose me shume,e pershtatshme per biznese te ndryshme,me nje terren mjaft te favorshem,dhe fushe pamje te gjere.me rruge te asfaltuar,dhe sistem elekrrik shum prane.dhe me kanalizime ujitese.toka eshte e paisur me certifikate pronesie.adresa mbi autostraden tr-el prane kompleksit panto-fshati fikas-komuna mullet-tirane.
Leaflet
Në fillim