Super Okaziooon!! Toke ne Tirane

Shitet nga: nertil alb 15 Tet 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
Zona/Rruga : Koder Paskuqan 1 Rruga Mustafa Lita Shitet 3000 m toke ne koder paskuqan 1 me nje pamje shume te pershtatshme per te ndertuar kompleks vilash. Ka fushpamje perfekte toka eshte me dokumenta (certifikate Bejme dhe nderri me apartamente ose makine (me nderrin 60 Euro M ) Cmimi Pak i Diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim