Siperfaqe toke prej 1800 m2 ne Tirane

Shitet nga: Ilir 12 Nën 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Sipërfaqe: 1800 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Tiranë
Shitet nje siperfaqe toke prej 1800m2,rrethuar me avlli dhe peme dekorative dhe ullinj(si ne foto).Toka ndodhet ne nje zone teper te qete per ndertim vile,me nje liqen perpara,zone teper panoramike.Ne hyrje te Kombinatit,kthen ne rrugen"Hamdi Cenoimeri" dhe ngjitesh ne rruge te asfaltuar deri ne koder ku jane ndertuar komplekse vilash.Vend shume i bukur per banim.Toka eshte me certifikate pronesie(dokumentacion i plote).Cmimi 100.000 euro(cmim okazion per zonen dhe nisur edhe nga investimet e kryera ne kete prone).tel:0682055953
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim