Shitet Toke

270 000 EUR

Shitet nga: Eno 02 Gush 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet toke ne lunder.Me certifikat pronesie.Toka eshte 500 metra ne vije ajrore nga lokali Nari.Ka akses te afert me unazen e re.Vetem 100 metra nga unaza e re.Vetem 500 metra nga rreth rrotullimi i lundres.Dhe vetem 1 km nga Teg.Toka nuk ndodhet ne brez te gjelber gje qe e mundeson per ndertime vilash ose projekte te tjera.Taksat e perfshira nga pronari dhe ka nje rrethim me brez betoni plus kangjella dhe rrjete.Eshte ne forme katrori pak a shume.Ka frutore brenda si psh Ullinj deri ne 200 vjecar dhe te rinj.Çmimi i diskutueshem ne baze te pageses.
Leaflet
Në fillim