Publikuar: Qer 03 2022 10:56

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

EUR

Publikuar: Qer 03 10:56
Shikime: 94
SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

Prona ka dalje direkte në rrugën nacionale dhe ndodhet afër plazhit të Qeparoit.

Toka me sipërfaqe 1148 m2 ndodhet në një zonë të qetë dhe është e rrethuar nga gjelbërim.

Prona zotëron dokumenta të rregullta pronësie.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355693041461.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione