Publikuar: Maj 04 2022 11:46

Shitet toke truall me hipoteke

EUR

Publikuar: Maj 04 11:46
Shikime: 2356
Zona/Rruga : Shefqet Ndroqi pas sanatoriumit

Shitet toke truall me hipoteke pa mbivendosje (me tubacion uji kryesor dhe kanalizime prane tokes) .

100 euro m2 i pa diskutueshem

Cel. : 0686074974
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione