Shitet toke tek kthesa e Patosit

200 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Julian 02 Pri 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Shitet toke tek kthesa e Patosit
100 metra siper ktheses patos, 14000 m2, buze rruge, e shtruar me cakull dhe e rrethuar totalisht me mur ndares, e favorshme per ndertimin e objekteve per biznese, parkim mjetesh etj, me dokumenta te rregullta, shitet 200mij euro, e diskutueshme.

Per me shume informacion si dhe per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni:

Adresa; Pas Universitetit Europian
E-mail: isarealestate@yahoo.com
Cel: 0699651477
Leaflet
Në fillim