Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 29 2022 05:28

SHITET TOKE TEK KODRA E DIELLIT 2 ME PLAN ZHVILLIMI

EUR

Publikuar: Qer 29 05:28
Shikime: 1213
Shitet Toke tek KODRA E DIELLIT 2. Toka ka nje siperfaqe 1.600 m2. Toka ndodhet ne nje zone shume te qete dhe elitare. Toka eshte me plan zhvillimi per vila. Shitet per 110 Euro/m2.
TOKA SHITET VETEM PER 176.000 EURO.
Përshkrimi i linkut

Merlin Imobiliare

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione