Shitet toke për ndertim mbrapa Hygeas

Shitet nga: Imobilare. 11 Nën 04:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 000 EUR

Sipërfaqe: 3262 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Tiranë
Shitet tokë për ndertim mbrapa spitalit Hygea dhe mbrapa tergut te fruta perimeve.Eshte 3262 e pershtaçme per te ndertuar nje pallat deri ne gjashte kate ose zone industriale për kapanone deri ne kater kate dhe 100m larg autostrades kryesore.Jepet dhe me përqindje per ndertim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim