Publikuar: Mar 29 2022 12:44

Shitet toke ne Zall Herr Tirane

EUR

Publikuar: Mar 29 12:44
Shikime: 2015
Shitet tok ne periferi te tiranes 3 dylym e 700 metra plus shpi me leje ndertimi energjia dhe uji jan fare pran per me teper informacion kontaktoni ne nr tel: 0684542206
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione