Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 29 2022 05:28

SHITET TOKE NE TUFINE AFER RRUGES SE ARBERIT

EUR

Publikuar: Qer 29 05:28
Shikime: 1133
Shitet toke ne TUFINE 2730 m2, aty ku fillon rruga e Arberit nga Tirana. Toka eshte e kuadratuar dhe ndodhet 50 m larg rruges se Arberit. Toka eshte ne nje vend te gjelberuar dhe mjaft piktoresk. toka mund te perdoret per rezidenc banimi, per hotel dhe per cdo veprimtari tjeter industriale e tregtare. Shitet per 65 Euro/m2 me nje cmim total per 177.450 Euro.( i diskutushem) Përshkrimi i linkut

Merlin Imobiliare

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione