Shitet toke ne Tirane.

250 000 EUR

Shitet nga: SHKELQIM 05 Dhj 02:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Komuna
Tiranë
Shitet toka ne Tirane. Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekore. Ka nje siperfaqe prej 4300 m2 . Shitet me 60 euro per m2 (e diskutueshme) . Toke e pershtatshme per biznesi, per ndertim dhe per banim. Ne periferi te tiranes jo me larg se 6-km nga qendra e saj (10 minuta me makine) .
Cmimi I diskutueshem per te gjithe. Vetem Telefonata serioze ju lutem .
Mundesi zgjedhje nga 1-4.3 dynym sipas intereseve tuaj.
Leaflet
Në fillim