Publikuar: Gush 05 2022 09:21

Shitet toke ne Picallë!

EUR

Publikuar: Gush 05 09:21
Shikime: 247
Shitet toke ne Picallë! Toka ka siperfaqe 8000m² dhe ndodhet ne nje pozicion mjaft te pershtatshem buze rruge. Zona ne te cilen ndodhet eshte e qete dhe larg zhurmave dhe smogut te qytetit dhe gjithashtu eshte nje zone me prespektive ne ndertim dhe zhvillim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipoketor. Cmimi 65€/m². Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione