SHITET TOKE NE MARQINET TE VORES

Shitet nga: Demir Sot 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

254 800 EUR

Adresa: MARQINET-VORE
Sipërfaqe: 19600 m2
Komuna: Tiranë
Shitet 19.600 m2 toke me 13Euro/m2 ne Marqinet 700 metro larg Vores. Toka eshte e kuadratuar dhe mund te perdoret per cdo lloj veprimtarie biznesi por edhe per banim . Mund te perdoret per blektori ,per sera prodhimi zazavatesh, magzinia industriale kompleks turistik etj. Toka eshte me dokumentacion te rregullta. Shitet per 13 Euro/m2 ( i diskutushem) . Nxitoni!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim