Shitet tokë në Jalë

100 EUR

Shitet nga: Edi 09 Jan 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet toke ne bregdet ne zonen e Jales Vuno Vlore. Me dokumenta pronsie e rregjistruar me hipotek. Ne nje nga kodrat me te bukura te rivieres shqiptare me siperfaqe nga 1000 m2 deri 2000 m2.cmimi 120 Euro/m2

Mundesi nderimi dhe me shtepi ne Tirane.
Edi
  Online
Leaflet
Në fillim