Shitet, Tokë, Liqeni I Thatë, PRI+18567

170 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: FUTURE HOME 19 Jan 16:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
FUTURE HOME
Qera, Apartament 1+1, Rruga Kavajes 300 EUR
Shitet,Ambient,Kodra E Diellit PRI15706 220 000 EUR
OPP+17906 Shitet, Tokë, Prush 200 000 EUR
Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë PRI15175 600 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Toka ndodhet në zonën e Liqenit të Thatë.

Informacion mbi Tokën:
• Ndodhet në rrugën e Garunjës.
• Sipërfaqja e Tokës: 250 m² truall dhe 80m2 ndërtesë.
• Toka është e përshtatshme për ndërtim vilash.
• Dokumentacioni: Me Hipotekë.
• Pamje panoramike nga gjithë Tirana.
Për të vizituar na kontaktoni!
FUTURE HOME
Future Home, kompani Real Estate ne treg prej vitesh, punon me seriozitet dhe perkushtim. Agjentet tane jane te kualifikuar per tregun vendas, tek ne mund te gjeni informacion te plote rreth pasurive te patundshme legjilacionit dhe ndjekien hap pas hapi te cdo transaksioni. Tek ne do gjeni Profesionalizem , sinqeritet dhe passion per punen. Per ne klienenti eshte mbret dhe nga Futurehome ka mar gjithmon me te miren! Stafi i siguron bleresve dhe shitesve te interesuarve per investime prona te patundshme ne tregun shqiptar, plostsojm dhe i gjendemi klientit per cdo kerkes qe disponon ! Kete sukses na i mundeson stafi dinjitoz dhe passioni per te realizuar cdo deshir te klienteve. Futurehome disponon prona ne gjithe tiranen dhe mbare shqiprin! Tek ne do gjeni konsulenc reth investimeve ne tregun shqiptare, ku do ju ndihmojn te jeni te sukseshem ne investimer tuja ! Bashkohu me Future Home dhe do gjesh pronen qe ke enderruar gjithmon !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Teodor Keko Tregoje në hartë
0693076666
http://futurehome.al/

https://futurehome.al/

FUTURE HOME
  Online
+355693290030
Leaflet
FUTURE HOME
Future Home Real Estate kërkon Asistente Zyre. 0 LEK
Shitet, Apartament 3+1, Kompleksi Secret Garden 210 000 EUR
Qera, Apartament 2+1, Shallvaret, Tirane. 500 EUR
Qera, Ambient, Rruga E Dibrës, Tiranë 1 350 EUR
Në fillim