Publikuar: Gush 17 2022 01:40

Shitet Toke Farke 1200m

EUR

Publikuar: Gush 17 01:40
Shikime: 3536
Shitet Truall 1200m ne Farke e Madhe afer Xhamis Farke,e rrethuar ,dhe sip,ndertimi 300m por shpia eshte per tu rrezuar se eshte ne gjendje te amortizuar.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi i diskutushem.
Per me shume kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione