Shitet Toke dhe Shtepi

0 EUR

Shitet nga: Ximi Valisi 14 Tet 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet 2000m toke bashke me shtepi. Ne Kashar prane Univers Reklama. Toka eshte me dokumenta te rregullta bashke me 300m truall. Shitet per arsye se do largohem nga Shqiperia. Per me shume informacion tel nr 0676035494. Vetem telefonata serioze.
Ximi Valisi
0676035494
Leaflet
Në fillim