Publikuar: Nën 03 2022 02:12

Shitet toke are ne Fshatin Barbas

EUR

Publikuar: Nën 03 02:12
Shikime: 120
Shitet toke are ne Fshatin Barbas Njesia Administrative
Petrel 3920 m2 me certifikate pronesie. Lejohet ndertimi sipas planit vendor. Prona eshte e ndare ne dy certifikata. Toka shitet me cmim te arsyeshem .Prona ndodhet ne ne nje zone shume te favorshme 3km nga Autostrada Tirane Elbasan.Zona ku ndodhet prona eshte zone ne zhvillim dhe e favorshme per ndertim vilash ose agroturizem.
Nr tel:0699915491
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
120
0699915491

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione