Shitet toke-are, me siperfaqe 7000 m2, Domje

280 000 EUR

Shitet nga: Tik - Agjensi Imobiliare 12 Nën 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Adresa
Domje
Sipërfaqe
7000 m2
Komuna
Tiranë
Shitet toke-are, me siperfaqe 7000 m2, Domje.

Shitet toke-are prane rruges se Aeroportit, ne rrugen dytesore te Domjes.
Toka eshte me siperfaqe prej 7000 m2, me dokumentacion te rregullt, e tipit fushore.

E pershtatshme per biznese te kategorive te ndryshme si hoteleri, agroturizem, qendra rehabilitimi etj. Toka ndodhet prane qendrave te banuara, me rruge te rregullta e te shtruara.

Ne rast marrveshje, ajo mund te jepet dhe me qera afatgjate.

Per me shume detaje na kontaktoni:
Tel: +355698884801 / +355676015000
Whatsapp : +355698884801 / +355676015000
Viber: +355698884801 / +355676015000
Tik - Agjensi Imobiliare
0698884801


WhatsApp:
0698884801
Leaflet
Në fillim