Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 19 2022 06:36

SHITET TOKE 9.200 m2 NE VAQAR PER BIZNES.

EUR

Publikuar: Gush 19 06:36
Shikime: 1291
Shitet Toke në Vaqarr afer Rruges Nacionale Tirane - Ndroq, në një zonë me intesitet të lart zhvillimi industrial. Ajo mund te perdoret per cdo lloj biznesi, fabrika , magazina etj
Sipërfaqja e prones eshte 9.200 m2. Toka eshtë e rrafshët dhe e kuadratuar...Rast qe nuk duhet humbur, shitet me 75 €/m2.
PRONA SHITET VETEM PER 690.000 EURO
Përshkrimi i linkut

Merlin Imobiliare

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione