shitet toke 8km larg TEG

Shitet nga: Marius sinani 20 Nën 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Adresa: 8 km larg TEG afer Panto resort
Sipërfaqe: 70000 m2
Komuna: Tiranë
Përshkrimi:
Shitet toka 8km larg TEG,sapo kalon Panto Resort
siperfaqja dokumentuar 7 dylym plus rreth 3 dylym pjese pyjore

1)rruga e asfaltuar
2)rrethohet 2 ane me pyje te vegjel 2 ane me toke bujqesore
3)burim i rrjedhshem natyral uje dimer dhe vere

toka momentalisht ka disa peme frutore, mund te perdoret per cdo lloj investimi,pamje piktoreske mes kodrave , maleve dhe qetesisie qe ofron natyra.
cmimi i diskutueshem

cel: 069 371 7142

Çmimi: 150 000 EUR
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim