Shitet toke 3.000 m2 ne Farke

0 LEK

Shitet nga: mondi 10 Gush 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet Toke me siperfaqe 3000. m2 ne Farke.
Toka ndodhet ne nje zone te pershtatshme per banim dhe per cdo lloj investimi tjeter. Perben nje mundesi shume te mire shfrytezimi pasi ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Farkes dhe shume afer rruges kryesore. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, si psh: Shpi, Vile, Magazine, Dyqan, Lokale, etj.
Pamje te mrekullueshme nga LIqeni i Farkes.
Disponon dokumentacione te rregullta.
Leaflet
Në fillim