Shitet Toke 10.000m2 ne forme ferme

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate 15 Nën 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate
0697698400
Leaflet
Shitet Toke me siperfaqe 10.000m2. Kjo siperfaqe eshte e organizuar ne forme ferme dhe eshte teper e pershtatshme per zhvillimin e nje agroturizmi ose nje aktiviteti bujqesoro-blegtoral. Adresa: ne Fllake
↘Nga 270.000 Euro ne 240.000 Euro!!
Tel: 0697698400
Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate
0697698400
Leaflet
Në fillim