Shitet, Tokë, Vaqarr

Shitet nga: Orlind Morina Sot 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

320 000 EUR

Adresa: Vaqarr, prush
Sipërfaqe: 4000 m2
Komuna: Tiranë
Shitet tokë në Vaqarr, Prush, përballë shkollës 9-vjeçare, në afërsi të rrugës kryesore.Me sipërfaqe totale prej 4000 m2 me çertifikatë pronësie.Toka është e përshtatshme për ndërtime dhe për aktivitete të ndryshme biznesi. Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!
https://www.facebook.com/lindimorina2020/
0699373015
Orlind Morina
Future Home
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim