Shitet tokë ullishte, 4000 m2. ULJE CMIMI

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Tik - Agjensi Imobiliare Sot 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 EUR   240 000 EUR

Adresa: Qafe Kashar
Sipërfaqe: 4000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike
Komuna: Tiranë
Shitet tokë ullishte, 4000 m2.

Toka eshte e pershtatshme per tu kthyer ne truall e per tu ndertuar. Mjaft e pershtatshme per shtepi private, vila, kapanone, ferme, agroturizem etj.

Toka gjithashtu mund te jepet dhe me qera afatgjate per aktivitete te ndryshme. (Me marreveshje)

Adresa: Ne krah te mbikalimit te Rinas, Qafe-Kashar.

Per me teper informacion: 0698884801
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim