Shitet Toke (12,180 m2) | Rruga e Aeroportit-Rinas

Shitet nga: N Bllok 18 Nën 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

524 000 EUR   609 000 EUR

Adresa: Rruga e Aeroportit- Rinas
Sipërfaqe: 12180 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Tiranë
Shitet Toke 12,180 m2 ne Rrugen e Aeroportit. Ne vije ajrore shume afer me Tirana Business Park dhe Aeroportin. Zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme.


- Zone me perspektive zhvillimi
- Zone e mire prane Aeroportit

- Lloji i tokes: Are
-Me hipoteke , me dokumentacion te rregullt

- Siperfaqe 12,180 m2
- 43 euro/m2

Cmimi: 609,000 Euro

Tel ose WhatsApp: 0674749032
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim