Shitet toka ne Farke, 5000 m2.

250 000 EUR

Shitet nga: Tik - Agjensi Imobiliare 12 Nën 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Store
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet toke per ndertim 5000m2.

Me certifikate pronesie te rregullt dhe pa konflikte.

Cmimi:50 euro m2.

📍Liqeni i Farkes , Rruga "Collakve" (perballe me fondacionin e femijeve autik) vend i qete, rruge e asfaltuar, ajer i paster e pershtateshme per vila, hotele,komplekse etj.
Tik - Agjensi Imobiliare
0698884801


WhatsApp:
0698884801
Leaflet
Në fillim