Shitet ose jepet me qera toke ne rrugen e arbrit

Shitet nga: Enea 12 Nën 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 2000 m2
Komuna: Tiranë
Shitet jepet me qera ose nderrohet siperfaqe toke truall 2000m katror (shitet edhe e ndare 1000-2000m). Vendodhja ne Rrugen e Arbrit 200 metra nga ish shkolla e qenve (buze rruge kryesore) ose 3 kilometra nga rruga ura. Vetem 6 kilometra nga qendra e Tiranes dhe buze rruges se arbrit
Teper i favorshem per te ngritur nje biznes fasoneri apo per te magazinuar mallrat tuaja pasi siperfaqja mundeson dhe vend qendrim per kamionat
Cmimi: i diskutueshem
Mundesi nderrimi me dyqan ose apartament ne Tirane +\- diferencen
Toka mund te jepet me qera me marreveshje per ndertim kapenoni nga ana e qeramarresit.
Kontakt vetem whatsap viber sepse ndodhem jasht shqiperie: +355696990722
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim