Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 27 2022 10:08

Shitet,Objekt Biznesi+Truall,Rinas, UNA18661

EUR

Publikuar: Korr 27 10:08
Shikime: 1033
Shitet Objekt Biznesi+ Truall.

Objekti ndodhet në zonën e Rinasit,ngjitur me Aeroportin "Nënë Tereza".

Objekti përfshin një sipërfaqje tokë arë prej 3472m2 dhe një ndërtesë.

Ndërtesa ka strukturë 2-katëshe ku:
-Kati i parë me sipërfaqje 130m2 funksionon si Bar-Restorant dhe
-Kati i dytë me sipërfaqje 130m2 funksionon si Hotel i përbërë nga 4 Dhoma.

Objekti ofron dhe shërbime të tjera si Car Rental(Makina me Qera) ,Lavazh etj.

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Opsion ideal investimi!

Për ta vizituar na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Future Home Priority

Konsulencë imobiliare
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Sulejman Delvina Tregoje në hartë

698971145

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione