Published: Jan 27 2023 01:30

Shitet 30,000 m² Tokë në BALDUSHK ngjitur me Komunën -

EUR

Published: Jan 27 01:30
Views: 399
- Shitet Tokë Super 30,000 m² në BALDUSHK ngjitur me Komunën e Baldushkut me pamje të bukur panoramike zonë super e qetë zonë me komunitet të vogël dhe privat, ujë drita 24 orë ujë të pijshëm dhe ujë për vaditje

Q3432

- Aktualisht është tokë Arë pa PDV
- Zonë ku mund të ndërtohet l
- toka ka fush pamje të lirë dhe horizont dhe është shumë e lehtë e punushme
- Mundësi e mirë investimi

- Sipërfaqe Total : 30,000 m²


- ÇMIMI : 770,000€ Diskutushëm

Për më shumë kontaktoni whatsapp: 0684780043
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
399

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information