Publikuar: Korr 14 2022 12:21

SHITET 2300 M2 TOKE NE MULLET E PERSHTATESHME PER VILE.

EUR

Publikuar: Korr 14 12:21
Shikime: 52
SHITET 2300 M2 TOKE NE MULLET E PERSHTATESHME PER VILE.

Toka eshte e lokalizuar ne Mullet ,ne rruge kryesore. Vend i fresket, anes rruges , i pershtatshem per investim. Toka ka nje siperfaqe prej 2300m2, e pajisur me certifikate pronesie dhe gjithe dokumentacionin e nevojshem.

Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni +355696032222
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione