Shitet 2000 m2 toke ne PEZE-HELMES,TIRANE

Shitet nga: 3AAAGJ Dje 06:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Adresa: PEZE-HELMES
Sipërfaqe: 2000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë
Komuna: Tiranë
Shitet 2000 m2 toke ne PEZE-HELMES,TIRANE.Toka eshte me hipoteke dhe ndodhet buze rruges kryesore qe shkon nga Tirana per ne plepa-Durres.Toka mund te sherbej per ndertimin e cdo lloj biznesi industrial apo karburant.Toka shitet me cmim shume here me ulet se cmimii tregut per toka ekuivalente me ate.Toka shitet ne total 120000 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim