Publikuar: Maj 17 2022 06:15

Shitet 1200 Truall ne Berxulle

EUR

Publikuar: Maj 17 06:15
Shikime: 26
Shitet truall me sip,1200m per ndertim vile ne nje zone vilash dhe eshte ne nje pozicion mjat te bukur dhe te pavorshem per te ngritur nje vile ose shpi private.Trualli eshte i rrethuar dhe eshte i mbjell me peme frutore,ka puse uji,energji elektrike,eshte gati per te ndertuar shpi,rruga eshte e shtruar e gjitha me asfalt.Ndodhet ne rrugen e Rinasit klm 2.Zone mjaft e qete.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione