SHITET 1.000 m2 toke ne Farke te Vogel

90 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Roland 30 Sht 13:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Jepet me QERA ambient biznesi në Yrshek 500 EUR
SHITET 4.500 m2 toke ne Lunder 360 000 EUR
SHITET shtepi 2 kate tek Vilat Amerikane 250 000 EUR
SHITET dyqan prane Tregut Elektrik 103 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Ne Tirane ne Farke te Vogel, 2 minuta nga Sauku, SHITET toke me siperfaqe 1.000 m2. Toka ndodhet ne nje pllaje te bukur me pamje nga perendimi, ka rruge,eshte e pershtateshme per ndertim vilash dhe disponon Certifikate Pronesie.
Cmimi 90.000 euro.
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com
Roland
  Online
0684109062
Leaflet
SHITET ap 1+1 ne Rrugen Muhamet Gjollesha 70 000 EUR
SHITET shtepi dhe toke ne Kuzum Baba VLORE 75 000 EUR
SHITET apartament 2+1 tek kopeshti zoologjik 93 000 EUR
SHITET 14.000 m2 toke ne Fushe Preze 360 000 EUR
Në fillim