sera

Shitet nga: memo Dje 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 LEK   4 000 LEK

Komuna: Tiranë
shitet 81 harqe per sera dhe 92 shtylla..harqet jan 5 metra kurse shtyllat 2.50..material hekur..shume te forta..plus tubat anesore .. sera eshte me saldim jo me vida.. siperfaqe gati 1 dynym mund te shiten dhe vec e vec ...cmimi disk..mundsi ndrrimi me noj makin ekonomike naft..2001e sip..kontakt vetem watsup
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim