Qafë Kashar, Km 7, shitet tokë 2000 + 1200 m2

110 EUR

Shitet nga: BullsXt 25 Gush 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Qafë Kashar, Km 7, perballe Benzit, shitet tokë me sip. 3200 m2 me dy certifikata 1200 dhe 2000 m2. Dokumenta te rregullta, e rrethuar me mur betoni dhe kangjella, me dy porta, me garazhd, me linje 3-fazore nga 20 KW, me uje me kontrate. 110 €/m2. Shitet dhe e ndarë.
Leaflet
Në fillim