Petrelë shitet toke are

1 EUR

Shitet nga: behar Sot 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
PETRELË shitet toke are me sip 3500m katrore,ndodhet ne nje zone te qete dhe te bukur me nje gjelberim te papare.toka eshte e pershtatshme per
AGRO TURIZËM
KOMPLEKS VILASH
RESORT
toka kufizohet nga lumë,nga pyll,si dhe nga liqeni,prandaj pershtajtja per keto lloj aktivitetesh mundesohet fale infrastuktures qe dispinon toka
disponon infrastuktur rrugore,UJE dhe DRITA,toka eshte e trashiguar nga gjyshi ,po ashtu e marre me ligjin 7501dhe e HIPOTEKUAR. te intereduarit te na kontaktojne ne numrin e mësipërm ,
behar
 
0682389620
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione