Petrelë shitet toke are

Shitet nga: behar Dje 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet toke are me sip 3500m katrore,ndodhet ne nje zone te qete dhe te bukur 14 kilometra large nga kryeqyteti.toka eshte e pershtatshme per
AGRO TURIZËM
KOMPLEKS VILASH
RESORT
toka kufizohet nga lumë,nga pyll,si dhe nga liqeni,prandaj pershtajtja per keto lloj aktivitetesh mundesohet fale infrastuktures qe dispinon toka.
GJITHASHTU ESHTE E DISPONIESHME MUNDESIA PER NDARJE TE PERCELES.disponon infrastuktur rrugore,UJE dhe DRITA,toka eshte e trashiguar nga gjyshi ,po ashtu e marre me ligjin 7501dhe e HIPOTEKUAR. te intereduarit te na kontaktojne ne numrin e mësipërm !.
Leaflet
Në fillim