Petrelë shitet toke

Shitet nga: behar Dje 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 3500 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Tiranë
Shitet toke are me sip 3500m katrore,ndodhet ne nje zone te qete dhe te bukur 14 kilometra large nga kryeqyteti.toka eshte e pershtatshme per ndertim banimi ,per SERA per vreshtari,per pemtore,per stalle derrash,pulari si dhe per FERMË te vogel . GJITHASHTU ESHTE E DISPONIESHME MUNDESIA PER NDARJE TE PERCELES.disponon infrastuktur rrugore,UJE dhe DRITA,toka eshte e trashiguar nga gjyshi ,po ashtu e marre me ligjin 7501dhe e HIPOTEKUAR. te intereduarit te na kontaktojne ne numrin e mësipërm !.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim