OKAZION . TOKE PER SHITJE NE TIRANE

Shitet nga: SHKELQIM 04 Dhj 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Për vendbanimin
Tokë
Komuna
Tiranë
Shitet toka ne Tirane. Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekore. Ka nje siperfaqe prej 4300 m2 dhe1675m2. Shitet me 60 euro per m2 (e diskutueshme) . Toke e pershtatshme per biznes, per ndertim dhe per banim. Ne periferi te tiranes jo me larg se 6-km nga qendra e saj (10 minuta me makine) . Cmimi I diskutueshem per te gjithe. Vetem Telefonata serioze ju lutem . Mundesi zgjedhje dynym sipas intereseve tuaj.
Leaflet
Në fillim