Okazion Toke ne Tirane

20 000 000 LEK

Shitet nga: Xhulio 04 Pri 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet 200 meter toke ne lagjen collak . Toka ka 3 rruge lidhese ali demin ,qytet studenti , dhe parkun e liqenit te farkes shitet per arsye ekonomike. cmimi 20.000.000 lek i padiskutueshem . Ju lutem vetem telefonata serjoze 0693656350
Leaflet
Në fillim