OKAZION...Shitet toke ne fshatin PELLUMBAS Tirane.

Shitet nga: Edi Sot 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shitet toke 2000m2
Sipërfaqe: 2000 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Tiranë
Shitet Toke ne hyrje te fshatit Pellumbas nje zone shume e qete ne periferi te Tiranes me vij te verdh dhe me certifikat pronesie per me shum info Tel:
0694136777
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim