okazion!shitet tok te ura peshkatarit 5minlarg TEG

63 000 EUR

Shitet nga: bdndjdj 04 Pri 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
okazion!shitet toke te ura peshkatarit 5 min larg TEG buz rruge te asfaltruar me certifikat pronsie.....e favorshme per cdo lloj aktiviteti si dhe vend banimi....cmimi i diskutushem...telefonata serioze ju lutem
bdndjdj
0685632086
Leaflet
Në fillim