Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 25 2022 09:54

OKAZION: SHITET AMBJENT BIZNESI NE RRUGEN E RINASIT 8,200M

EUR

Publikuar: Qer 25 09:54
Shikime: 1096
Shitet ne rrugen e Rinasit Ambjent Biznesi me nje siperfaqe 616m2 ndertim me certifikat te rregullt dhe 370m2 me legalizim. Ambjenti i biznesit ka nje lartesi 8m. Ambjenti ka edhe nje siperfaqe trualli 6.200m2 plus edhe 2.000 M2 toke ne proces.
Ne total ambjenti ka ne fakt rreth 1.000 m2 siperfaqe te mbuluar dhe rreth 8.200 m2 truall.
Ambjenti i Biznesit eshte buze rrukes kryesore dhe me vendim te KM ka te drejte hyrje dalje ne rrugen kryesore edhe per kamjona. . Nje vend strategjik per cdo lloj biznesi. Zone atraktive levizjesh per 24 ore.
Pjeserishte Toka ka edhe Gjelberim Natural.
NXITONI. Mundesin e mrekullueshme per zhvillimin e cdo lloj biznesi dhe per magazinim produkti.
SHITET VETEM PER 1.300.000 Euro
Përshkrimi i linkut

Merlin Imobiliare

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione